multiplayer online soccer manager


Amiga inne gry

Air Crash Manager Amiga game
Air Crash Manager
Ballistic Diplomacy Amiga game
Ballistic Diplomacy
Hacker Two Amiga game
Hacker Two
Hill Street Blues Amiga game
Hill Street Blues
Kennedy Approach Amiga game
Kennedy Approach
Life & Death Amiga game
Life & Death
Millenium 2.2 Amiga game
Millenium 2.2
Rush Hour Amiga game
Rush Hour
Sensible Train Spotting Amiga game
Sensible Train Spotting
Simon Amiga game
Simon
The Cardinal of the Kremlin Amiga game
The Cardinal of the Kremlin
Rush Hour Amiga Game


Rush Hour

freeware
English
Rush Hour klasyczne gry Amiga

2000 klasyczna gra na Commodore Amiga - inne gryW historii gier komputerowych było już wiele tytułów traktujących o bardzo dziwnych przejawach ludzkiej aktywności, ale Rush Hour z pewnością znalazłoby się w czołówce wszelkich rankingów.

Mieliśmy już kierowanie ruchem powietrznym na lotnisku (Kennedy Approach), kolejowym (chociażby Locomotion), ale kierownaie ruchem ulicznym, to już zupełnie inna bajka. Przede wszystkim właściwie nie mamy żadnego wpływu na samochody śmigające po ulicach, a naszym jedynym narzędziem są światła na skrzyżowaniach (a jest ich bez liku). Celem gry (na poszczególnych etapach jest tak samo, ale w różnych konfiguracjach ulic) jest uniknięcie zbyt dużych korków, a w tym przypadku zbyt wielu samochodów oczekujących na wjechanie do obsługiwanego przez nas obszaru. Dalej jadą już zupełnie według własnego uznania, więc stale trzeba obserwować gdzie tworzą się korki i jak można je rozładować - nie wystarczy zmienić światła na jednym skrzyżowaniu, trzeba jeszcze utorować samochodom drogę aż do wyjazdu poza ekran.

Gra jest prosta w konstrukcji, ale uwierzcie mi, że czasem nawet najprostszy układ ulic może przysporzyć sporo problemów, więc sam wygląd gry nie ma tu większego znaczenia.


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◻◻◻◻
Dżwięki
◼◻◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Rush Hour wideo


Rush Hour zrzuty ekranu