online football manager


Amiga gry przygodowe

Catacomb Amiga game
Catacomb
Dreamweb Amiga game
Dreamweb
Escape from Colditz Amiga game
Escape from Colditz
Flight of the Amazon Queen Amiga game
Flight of the Amazon Queen
Guerilla in Bolivia Amiga game
Guerilla in Bolivia
Hanger 18 Amiga game
Hanger 18
Hunter Amiga game
Hunter
Lords of Time Amiga game
Lords of Time
Lost Patrol Amiga game
Lost Patrol
Murders in Venice Amiga game
Murders in Venice
Pirates! Amiga game
Pirates!
UFO: Enemy Unclothed Amiga game
UFO: Enemy Unclothed
UFO: Enemy Unknown Amiga game
UFO: Enemy Unknown
Uropa2 Amiga game
Uropa2
Lords of Time Amiga Game


Lords of Time

commercial
English
Lords of Time klasyczne gry Amiga

1992 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry przygodoweDzieje się to wszystko w przyszłości i to dalekiej. Pilot eksperymentalnego pojazdu wpada w strefę zaburzeń magnetycznych i musi czym prędzej znaleźć jakieś miejsce do bezpiecznego lądowania. Oczywiście nie domyśla się nawet, że właśnie obserwują go gracze oglądający intro, bo wtedy wiedziałby, że to nie może się dobrze skończyć.

Pojazd roztrzaskany, pilot ledwie żywy, a wokół średniowiecze - tak można w skrócie opisać kilka następnych scen. Jak łatwo się domyśleć pilot ów (którym oczywiście musimy kierować) przeniósł się w czasie i trafił do czasów magii i miecza. Jak da sobie radę? Nawet dziecko wie, że w przypadku cofnięcia się w czasie należy zbierać wszelkie przedmioty w zasięgu wzroku, bo przydadzą się na następnych etapach, a i machanie mieczem na pewno nie zaszkodzi. Czy muszę dodawać coś jeszcze? Ok, więc nie będę dodawał.

Gra wygląda jak by była z początku lat 90-tych, więc chyba wszystko jest w porządku. Otoczenie jest dosyć ubogie graficznie, więc nie należy się zbyt wiele spodziewać po Lords of Time. Na swojej drodze spotykamy, jak w każdej grze tego typu, jadowite pająki, szczury wielkości dobrze wypasionego psa i bezwzględnych, a co gorsza uzbrojonych, osiłków, którzy najpierw walą w łeb, a potem dopiero zadają pytania.


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◼◼◻◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Lords of Time zrzuty ekranu