online football manager


Amiga gry ekonomiczne

Air Bucks Amiga game
Air Bucks
Big Business Amiga game
Big Business
Delivery Agent Amiga game
Delivery Agent
Der Produzent Amiga game
Der Produzent
Der Reeder Amiga game
Der Reeder
Detroit Amiga game
Detroit
Flamingo Tours Amiga game
Flamingo Tours
Movie Maker 2 Amiga game
Movie Maker 2
Oil Barons Amiga game
Oil Barons
Oldtimer Amiga game
Oldtimer
Patrizier Amiga game
Patrizier
Ports of Call Amiga game
Ports of Call
Railroad Tycoon Amiga game
Railroad Tycoon
Sim City Amiga game
Sim City
Sim City 2000 Amiga game
Sim City 2000
Software Manager Amiga game
Software Manager
Transarctica Amiga game
Transarctica
Vermeer Amiga game
Vermeer
Wall Street Wizard Amiga game
Wall Street Wizard
Zeppelin Giants of the Sky Amiga game
Zeppelin Giants of the Sky
Software Manager Amiga Game


Software Manager

commercial
German
Software Manager klasyczne gry Amiga

1994 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry ekonomiczneGra oparta na popularnym w niemieckich produktach pomyśle - gracz musi konkurować z trzema innymi firmami na tym samym rynku, a tym razem jest to rynek gier komputerowych (oczywiście nie współczesny, tylko z połowy lat 1990-tych).

Zaczyna się od wynajęcia programisty, który przy pierwszych projektach będzie wykonywał wszystkie prace (tzn. pisał program, przygotowywał do niego grafikę i dźwięk), a z czasem można znaleźć dodatkowych specjalistów (których ogłoszenia można znaleźć w gazecie, wśród recenzji gier lub też w tabelkach do nich dołączonych). Po określeniu daty wydania zlecamy produkcję opakowań, wybieramy dodatki jakie mają zachęcić do zakupu, przygotowanie kampanii reklamowych i wysyłamy kopie do testowania do czasopism. A skoro rzecz się dzieje w latach 1990-tych, to też musimy przez premierą wziąć pod uwagę, że dystrybucja będzie miała charakter sprzedaży kopii fizycznych, więc trzeba brać pod uwagę czas na ich wyprodukowanie.

Początek jest bardzo trudny (jak zwykle w niemieckich grach) ze względu na niewielką ilość pieniędzy i brak rozeznania w preferencjach klientów na danym rynku, ale im dalej, tym w zasadzie jest coraz łatwiej. Oczywiście rośnie w siłę też konkurencja, więc łatwo nie jest.

Oprawa (również jak zwykle u Niemców) jest solidna i adekwatna do poziomu gry. Jedyne, co może nam z czasem grozić, to popadnięcie w rutynę i mechaniczne wykonywanie czynności związanych z kolejnymi tytułami, a interfejs też nie ułatwia zarządzania niektórymi aspektami naszego biznesu.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◼◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Software Manager wideo


Software Manager zrzuty ekranu


Software Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry AmigaSoftware Manager klasyczne gry Amiga