online football manager


Amiga gry detektywistyczne

Murder Amiga game
Murder
Murder In Space Amiga game
Murder In Space
Murders in Venice Amiga game
Murders in Venice
Murder In Space Amiga Game


Murder In Space

commercial
English / German / French
Murder In Space klasyczne gry Amiga

1990 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry detektywistyczneWbrew temu, co można by sądzić tytuł ten nie ma nic wspólnego z grą Murder, chociaż obie należą do gier detektywistycznych (a do jakich innych mogłyby z takimi tytułami).

Mamy tu do czynienia z morderstwem, które ma miejsce w Kosmosie. Ale to wszyscy wiedzą już z samego tytułu... Właściwie, to niewiele więcej trzeba dodawać. Jako detektyw zostajesz wysłany na pokład stacji badawczej z kilkoma mieszkańcami w środku i, co za niepodzianka, masz we w miarę dyskretny sposób wytropić mordercę. Jak już mówiłem mieszkańców jest tylko kilku, każdy jest naukowcem i ma swoje zadania na pokładzie stacji, więc mamy już wszystkie elementy potrzebne do stworzenia gry detektywistycznej - zamknięty teren do poruszania się, zamknięty krąg podejrzanych, a i trup na pewno się znajdzie.

Zawsze lubiłem takie gry, chociaż rzadko udawało mi się rozwiązać zagadkę. Z pewnością mają one jedną zaletę - ponadczasowość. Niezależnie czy jest to tytuł nowy, czy klasyk sprzed lat, odkrycie tajemnicy sprawia jednakową radochę. W przypadku Murder in Space nie mogę narzekać ani na poziom grafiki, ani dźwięku, interfejs użytkownika też nie jest najgorszy, więc tylko siadać i grać.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◼◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Murder In Space zrzuty ekranu