multiplayer online soccer manager






Amiga symulatory

688 Attack Sub Amiga game
688 Attack Sub
Advanced Destroyer Simulator Amiga game
Advanced Destroyer Simulator
Carrier Command Amiga game
Carrier Command
Das Boot Amiga game
Das Boot
Gunboat Amiga game
Gunboat
M1 Tank Platoon Amiga game
M1 Tank Platoon
Pacific Islands Amiga game
Pacific Islands
Red Storm Rising Amiga game
Red Storm Rising
SeaLance Amiga game
SeaLance
Sherman M4 Amiga game
Sherman M4
Silent Service Amiga game
Silent Service
Silent Service II Amiga game
Silent Service II
Strikefleet Amiga game
Strikefleet
Subwar 2050 Amiga game
Subwar 2050
Team Yankee Amiga game
Team Yankee
The Hunt for Red October Amiga game
The Hunt for Red October
USS John Young Amiga game
USS John Young
Wolfpack Amiga game
Wolfpack




Silent Service II Amiga Game


Silent Service II

commercial
English
Silent Service II klasyczne gry Amiga

1990 klasyczna gra na Commodore Amiga - symulatory



Druga wersja pierwszego "prawdziwego" symulatora łodzi podwodnej, Silent Service, który stworzył podstawowe zasady tego gatunku gier używane do dzisiaj. Pierwszy Silent Service był rewolucją w symulatorach, ale jednocześnie był ograniczona ze względu na możliwości sprzętowe, więc strona graficzna była słabym punktem tej produkcji. Silent Service II został opublikowany 5 lat później, sprzęt zmienił się w tym czasie, a druga gra była postrzegana jako szansa na ulepszenie całej gry.

Na pierwszy rzut oka Silent Service II jest krokiem naprzód, szczególnie patrząc na stronę graficzną - proste piksele reprezentujące statki przeciwnika zostały zastąpione przez obiekty graficzne, które definiowały wygląd statków pod różnymi kątami. Był to krok naprzód, ale niestety nawet z obiektami graficznymi mieliśmy bardzo mgliste wyobrażenie, jaki to statek i czy patrzymy na niego z przodu, z tyłu, czy zbliża się do nas, czy oddala. Udoskonalono dźwięki, pojawiły się też drobne elementy mowy.

Najmniej poprawionym elementem całej gry była sama rozgrywka - mimo to mogliśmy zagrać w pojedynczą misję i patrol bojowy, nową rzeczą była opcja kariery, która była mniej więcej ciągiem patroli bojowych jeden po drugim. Podczas poruszania się na głównej mapie otrzymujemy również najnowsze wiadomości z frontu walk z Japonią, co było miłym dodatkiem, ale z czasem stawało się bardzo denerwujące przerywając grę bez wyraźnego powodu. Kolejnym ulepszeniem był ekran, na którym nawiązaliśmy kontakt z wrogiem - były na nim podane wszystkie szczegóły pogody i czasu, aby można było podjąć decyzję, czy zamierzamy zaatakować wroga, czy po prostu odejść.

Graficznie Silent Service II był o wiele lepszy od pierwszej gry, ale w jednocześnie czasami brakowało tutaj atmosfery, a obiekty graficzne reprezentujący wrogie statki był trochę rozczarowujące, szczególnie gdy szybko przełączały się pomiędzy dwoma różnymi widokami na jednostkę.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◻◻
Dżwięki
◼◼◼◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◻


1

2

3

4

5







dodaj komentarz

Comment below





Silent Service II wideo






Silent Service II zrzuty ekranu


Silent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry AmigaSilent Service II klasyczne gry Amiga