multiplayer online soccer manager


Amiga inne gry

Air Crash Manager Amiga game
Air Crash Manager
Ballistic Diplomacy Amiga game
Ballistic Diplomacy
Hacker Two Amiga game
Hacker Two
Hill Street Blues Amiga game
Hill Street Blues
Kennedy Approach Amiga game
Kennedy Approach
Life & Death Amiga game
Life & Death
Millenium 2.2 Amiga game
Millenium 2.2
Rush Hour Amiga game
Rush Hour
Sensible Train Spotting Amiga game
Sensible Train Spotting
Simon Amiga game
Simon
The Cardinal of the Kremlin Amiga game
The Cardinal of the Kremlin
Sensible Train Spotting Amiga Game


Sensible Train Spotting

freeware
English
Sensible Train Spotting klasyczne gry Amiga

1995 klasyczna gra na Commodore Amiga - inne gryJeżeli jest jakieś zajęcie bardziej chore niż zajmowanie się modą, to z pewnością jest to obserwowanie pociągów (train-spotting) i podobnie jak wiele innych niewytłumaczalnych ludzkich aktywności narodziło się w kolebce kolei, czyli Wielkiej Brytanii. Na czym polega? Na ni mniej ni więcej tylko zapisywaniu w notesiku numerów pociągów, które uda się zaobserwować. Tak, tak, lokomotywy mają swoje indywidualne numery nadawane przez producentów, a pasją obserwatorów pociągów jest odnotowywanie, że napotkali lokomotywę o tym konkretnym numerze... Ach, zapomniałbym o drugim istotnym elemencie tego "hobby" - porównywaniu swojej listy z listami innych dotkniętych tą pasją (czytaj: chorobą) osobników. I to... zasadniczo tyle w temacie train-spotting.

I dokładnie na tym polega ta gra - siedzimy z termosikiem na stacji kolejowej i wypatrujemy pociągów o numerach podanych na karcie znajdującej się u dołu ekranu. Jeżeli w określonym czasie uda nam się wypatrzeć wszystkie symbole, jakie mamy na karcie, to przechodzimy do następnego poziomu, gdzie... czeka nas jeszcze więcej pociągów do wypatrzenia. Czy wspominałem już o termosie? W takim razie wymieniłem całą zaawansowaną technikę, jaka mamy do pomocy w naszej wiekopomnej misji zaobserwowania wszystkich przejeżdżających pociągów.

Gra powstała zasadniczo jako żart - wydało ją Sensible Software znane z bardziej konkretnych tytułów (chociażby Sensible Soccer, czy Cannon Fodder) - miało to być ich zabawne pożegnanie z platformą Amigi. Co do oprawy nie ma się do czego przyczepić - spełnia swoją rolę - a odnośnie grywalności, to jest ona jedynie odrobinę gorsza niż (jak zgaduję) byłoby doświadczenie marznięcia na stacji kolejowej w nadziei spostrzeżenia A484 lub też C112, aby ostatecznie skreślić je z listy.


Ocena ogólna 2/5
◼◼◻◻◻
Grafika
◼◼◻◻◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◻◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Sensible Train Spotting wideo


Sensible Train Spotting zrzuty ekranu


Sensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry AmigaSensible Train Spotting klasyczne gry Amiga