online football manager


Amiga inne gry

Air Crash Manager Amiga game
Air Crash Manager
Ballistic Diplomacy Amiga game
Ballistic Diplomacy
Hacker Two Amiga game
Hacker Two
Hill Street Blues Amiga game
Hill Street Blues
Kennedy Approach Amiga game
Kennedy Approach
Life & Death Amiga game
Life & Death
Millenium 2.2 Amiga game
Millenium 2.2
Rush Hour Amiga game
Rush Hour
Sensible Train Spotting Amiga game
Sensible Train Spotting
Simon Amiga game
Simon
The Cardinal of the Kremlin Amiga game
The Cardinal of the Kremlin
Kennedy Approach Amiga Game


Kennedy Approach

commercial
English
Kennedy Approach klasyczne gry Amiga

1989 klasyczna gra na Commodore Amiga - inne gryKlasyczna już gra stawiająca nas w pozycji kontrolera lotów na jednym z amerykańskich lotnisk. Nasze zadanie polega oczywiście na bezkonfliktowym prowadzeniu samolotów, które znajdą się nad podlegającym nam przestrzenią powietrzną. Nie wszystkie z nich będą lądować na naszym lotnisku (lub lotniskach), niektóre będą tylko tranzytem pokonywać nasz obszar, jest także pula tych, które muszą wystartować z naszego lotniska i te też musimy skierować w odpowiednią stronę na odpowiedniej wysokości (4,000 stóp).

Brzmi to całkiem prosto i w istocie jest proste - wystarczy skoordynować ich ruch tak, aby w tym samym czasie blisko siebie nie znajdowały się samoloty na tej samej wysokości i sprowadzić na ziemię wszystkie zanim skończy się im paliwo. Oczywiście utrudnieniem jest to, że z góry nie znamy całego zbliżającego się do nas ruchu, mamy jedynie wycinek danych - te samoloty, które za chwilę pojawią się w przestrzeni powietrznej lub będą oczekiwać na start. Gra ma wbudowany tryb kariery, czyli zaczynamy od niewielkiego lotniska (np. Atlanta) w godzinach, kiedy jest mały ruch, a po tym jak sobie poradzimy w określonym przedziale czasowym możemy dostać awans i propozycje pracy na coraz bardziej zatłoczonych lotniskach, jak Waszyngton, czy Nowy Jork.

Program ten nigdy nie zachwycał oprawą (nawet pomijając fakt, że ma już swoje lata), ale nie sądzę żeby do tego typu gry było potrzebne coś więcej niż to, co w grze się znalazło - gra jest sama w sobie prosta, przez co można się skupić na samej rozgrywce. Dodatkowym "uatrakcyjnieniem" było dodanie czytania komunikatów przez systemowy syntezator mowy, co dzisiaj może już nieco śmieszyć, ale wtedy było naprawdę miłym dodatkiem.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◻◻◻
Dżwięki
◼◻◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◼


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Kennedy Approach wideo


Kennedy Approach zrzuty ekranu


Kennedy Approach klasyczne gry AmigaKennedy Approach klasyczne gry AmigaKennedy Approach klasyczne gry AmigaKennedy Approach klasyczne gry AmigaKennedy Approach klasyczne gry AmigaKennedy Approach klasyczne gry Amiga