online football manager


Amiga gry strategiczne

Action Stations! Amiga game
Action Stations!
Air Force Commander Amiga game
Air Force Commander
Air Force Commander WWII Amiga game
Air Force Commander WWII
Annals of Rome Amiga game
Annals of Rome
Arnhem Amiga game
Arnhem
Balance of Power Amiga game
Balance of Power
Bismarck Amiga game
Bismarck
Brigade Commander Amiga game
Brigade Commander
Champion of the Raj Amiga game
Champion of the Raj
Charge of the Light Brigade Amiga game
Charge of the Light Brigade
Conflict Europe Amiga game
Conflict Europe
Conflict Korea Amiga game
Conflict Korea
Dominium Amiga game
Dominium
Dreadnoughts Amiga game
Dreadnoughts
Empire Amiga game
Empire
Fields of Battle Amiga game
Fields of Battle
Fighter Command Amiga game
Fighter Command
Final Conflict Amiga game
Final Conflict
Gettysburg Amiga game
Gettysburg
Harpoon Amiga game
Harpoon
Kingdoms of England II: Vikings Amiga game
Kingdoms of England II: Vikings
Main Battle Tank Amiga game
Main Battle Tank
Nam 1965-75 Amiga game
Nam 1965-75
Perfect General Amiga game
Perfect General
Rise of the West Amiga game
Rise of the West
Roadwar 2000 Amiga game
Roadwar 2000
Sabre Team Amiga game
Sabre Team
Stalingrad Amiga game
Stalingrad
Storm Across Europe Amiga game
Storm Across Europe
Roadwar 2000 Amiga Game


Roadwar 2000

English
Roadwar 2000 klasyczne gry Amiga

1986 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry strategicznePo wojnie nuklearnej, która zniszczyła większość dużych miast w Stanach Zjednoczonych, pojawiły się zmutowane wirusy, które zamieniły część ocalałych w stworzenia podobne do zombie. Ale jest jeszcze nadzieja - naukowcy rozsiani po całym USA będą w stanie powstrzymać infekcje, jeśli tylko będą mieli szansę połączyć swoje siły. A jaki jest najlepszy sposób, aby zapewnić im szansę uratowania ludzkości? Oczywiście, gangi uliczne! Chwilunia, co proszę? Cóż, ok, ja też tego nie rozumiem, ale tak najwyraźniej gangi uliczne są rozwiązaniem. Jako przywódca jednego z takich gangów w jednym z miast w Stanach Zjednoczonych (wybranym losowo na początku rozgrywki) powoli budujesz swoje imperium, przejmując kontrolę nad kolejnymi miastami. Aby to zrobić potrzebujesz coraz więcej członków gangu, musisz wyposażyć ich w broń i samochody, aby mogli podróżować pomiędzy lokalizacjami. Będziesz także potrzebował części zamiennych (dokładnie opon) i paliwa do samochodów, żywności i lekarstw dla ludzi, a także amunicji do broni. Najlepszym sposobem na ich zdobycie jest przeszukiwanie miast lub innych lokalizacji (farmy, pola naftowe) i rekrutowanie ludzi z tych, którzy przeżyli w miastach. Podczas podróży między miastami lub gdy je przeszukujemy, nieuniknione jest natknięcie się na inne gangi, pokonanie ich daje szansę na zdobycie kontroli nad miastem.

Gra opracowana przez SSI, firmy najbardziej kojarzonej z grami strategicznymi, jest mieszanką RPG i post-apokaliptycznej strategii. Opowieść jest bardzo specyficzna, ale związek między gangami drogowymi a ratowaniem ludzkości jest trudny do uchwycenia na samym początku. Ale kiedy już pominie się ten drobiazg, to można się już zanurzyć w świecie stylizowanym na Mad Maxa. Grafika nie była najmocniejszą stroną Roadwar 2000, tym bardziej dźwięki, a rozgrywka nie jest zła, ale bardzo prosty interfejs sprawia, że ​​trudno jest w pełni cieszyć się światem gry (np. za każdym razem, gdy próbujesz rekrutować ludzi lub natykasz się na inny gang, nie ma informacji ile ludzi jest w tej grupie, przez co trudno jest podjąć właściwą decyzję w oparciu o niekompletne dane. Ogólnie gra miała ciekawą koncepcję, ale ograniczenia sprzętowe, a zwłaszcza prymitywny interfejs, spowodowały, że przeszła do historii bez większego echa.


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◻◻◻◻
Dżwięki
◼◻◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Roadwar 2000 wideo


Roadwar 2000 zrzuty ekranu


Roadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry AmigaRoadwar 2000 klasyczne gry Amiga