online football manager


Amiga gry strategiczne

Action Stations! Amiga game
Action Stations!
Air Force Commander Amiga game
Air Force Commander
Air Force Commander WWII Amiga game
Air Force Commander WWII
Annals of Rome Amiga game
Annals of Rome
Arnhem Amiga game
Arnhem
Balance of Power Amiga game
Balance of Power
Bismarck Amiga game
Bismarck
Brigade Commander Amiga game
Brigade Commander
Champion of the Raj Amiga game
Champion of the Raj
Charge of the Light Brigade Amiga game
Charge of the Light Brigade
Conflict Europe Amiga game
Conflict Europe
Conflict Korea Amiga game
Conflict Korea
Dominium Amiga game
Dominium
Dreadnoughts Amiga game
Dreadnoughts
Empire Amiga game
Empire
Fields of Battle Amiga game
Fields of Battle
Fighter Command Amiga game
Fighter Command
Final Conflict Amiga game
Final Conflict
Gettysburg Amiga game
Gettysburg
Harpoon Amiga game
Harpoon
Kingdoms of England II: Vikings Amiga game
Kingdoms of England II: Vikings
Main Battle Tank Amiga game
Main Battle Tank
Nam 1965-75 Amiga game
Nam 1965-75
Perfect General Amiga game
Perfect General
Rise of the West Amiga game
Rise of the West
Roadwar 2000 Amiga game
Roadwar 2000
Sabre Team Amiga game
Sabre Team
Stalingrad Amiga game
Stalingrad
Storm Across Europe Amiga game
Storm Across Europe
Perfect General Amiga Game


Perfect General

commercial
English
Perfect General klasyczne gry Amiga

1991 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry strategiczneTurowa gra strategiczna, oparta na klasycznych grach planszowych, osadzona w bliżej nie określonym czasie, ale gdzieś pomiędzy II wojną światową a współczesnością. Trudno dokładnie powiedzieć, ze względu na niespecyficzne jednostki, z których korzystamy (lekkie czołgi, średnie, ciężkie czołgi, lekka artyleria, ciężka artyleria, zespoły z bazookami, itp). W dodatku mapy, na których gramy nie są oparte na znanych konfliktach. W każdym scenariuszu bierzemy udział jako jedna ze stron (czerwona lub niebieska) i zaczynamy od wybrania jednostek, które zamierzamy użyć w scenariuszu, "kupując" je za pomocą dostępnych punktów. W niektórych scenariuszach, w których nasze siły lądują na terytorium wroga, jesteśmy również ograniczeni liczbą jednostek, które możemy rozmieścić w jednej turze.

Każda tura jest podzielona na etapy - najpierw wybieramy cele dla artylerii (ale artyleria nie od razu strzela), potem mamy ruch, bezpośredni ogień, ogień artylerii i bilans punktów. Punkty są przyznawane za zajmowanie miast porozrzucanych po mapie, więc możemy używać piechoty jako garnizonów do zbierania punktów. Interesującą częścią gry jest ostrzał artyleryjski - podczas gdy dysponujemy mobilną artylerią i statyczną artylerią lekką, jesteśmy w stanie strzelać bezpośrednio do celu (np. czołgu, który zanadto się zbliżył), ale większość czasu będą strzelać do celów na duża odległość. Interesujące jest to, że wybierająć docelowe pole ostrzału w praktyce nie mamy gwarancji, że bombardowanie będzie precyzyjne, więc jeśli przesuniemy nasze jednostki zbyt blisko, mogą zostać uszkodzone lub zniszczone przez własny ostrzał. Ogień artyleryjski generuje również szrapnele, które mogą uszkodzić lub nawet zniszczyć jednostki znajdujące się obok pola, które zostało zbombardowane. Ciężka artyleria ma dodatkową opcję ognia zaporowego, co oznacza, że ​​jedno pole będzie głównym celem, a jednostki znajdujące się na dowolnym polu wokół niego również zostaną uszkodzone.

Ogólnie rzecz biorąc interesująca gra strategiczna, ale z ogromnym naciskiem na artylerię i mobilność jednostek. Różne scenariusze i różne warunki sprawiają, że ta gra jest dobrą zabawą przez długie godziny.


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◼◻◻◻
Dżwięki
◼◻◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Perfect General wideo


Perfect General zrzuty ekranu


Perfect General klasyczne gry AmigaPerfect General klasyczne gry AmigaPerfect General klasyczne gry AmigaPerfect General klasyczne gry Amiga