online football manager


Amiga gry sportowe

Basket Manager Amiga game
Basket Manager
British Manager Amiga game
British Manager
Center Court Amiga game
Center Court
Eishockey Manager Amiga game
Eishockey Manager
Face Off Amiga game
Face Off
Formula One Challenge Amiga game
Formula One Challenge
Grand Prix Manager Amiga game
Grand Prix Manager
International Rugby Challenge Amiga game
International Rugby Challenge
International Soccer Challenge Amiga game
International Soccer Challenge
Jimmy White’s Snooker Amiga game
Jimmy White’s Snooker
John Madden Football Amiga game
John Madden Football
Powerplay Eishockey Manager Amiga game
Powerplay Eishockey Manager
Speedway Manager 2 Amiga game
Speedway Manager 2
TV Sports: Basketball Amiga game
TV Sports: Basketball
TV Sports: Boxing Amiga game
TV Sports: Boxing
TV Sports: Football Amiga game
TV Sports: Football
World Boxing Manager Amiga game
World Boxing Manager
World Hockey League Manager Amiga game
World Hockey League Manager
Formula One Challenge Amiga Game


Formula One Challenge

commercial
English
Formula One Challenge klasyczne gry Amiga

1994 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry sportoweGry menedżerskie o Formule 1 były przez lata wzrorowały się na standardach ustanowionych jeszcze przez gry z lat 1980-tych, szczególnie w zakresie prezentacji samego wyścigu - w końcu trudno jest udoskonalić coś, co jest prawie idealne. Formula One Challenge z 1994 roku opracowane przez Stevena Rennocksa zrobiło dokładnie to samo - wykorzystało stare pomysły, które wcześniej się sprawdziły i po prostu zaktualizował je do współczesnych komputerów. Nie ma w tym nic złego, gra z 1994 roku z przyzwoitą grafiką i przyzwoitym pomysłem byłaby dobrą wiadomością, ale było kilka problemów z pomysłem na Formula One Challenge.

Podstawowe elementy były dosyć typowe - wybierasz zespół do zarządzania, podpisujesz umowę na dostawy silników, podpisujesz kontrakt z kierowcą lub kierowcami, zatrudnisz obsługę do boksu i rozpoczynasz sezon. Jak na razie wszystko w porządku, ale potem przygotowujesz samochód do następnego wyścigu, bierzesz udział w kwalifikacjach i, powiedzmy, że twoje samochody nie załapały się do grona ​​26, które wezmą udział w wyścigu. I tu właśnie zaczynają się problemy - nie wiesz, jak daleko za resztą samochodów jesteś, nie masz informacji zwrotnych od kierowcy, nawet nie dostajesz czasu, jaki osiągnęli twoi kierowcy. Po prostu nie dostałeś się i to jest cała informacja.

Podobnie jest z sytuacją, w której kierowcy biorą udział w wyścigu - nie ma informacji zwrotnej, więc nie masz pojęcia, czy twoja konfiguracja samochodu była właściwa, opony były właściwe, czy samochód działa dobrze - nic. Między wyścigami nie masz wiele do roboty, ponieważ wszystkie kontrakty są podpisywane na cały sezon, więc... Steven Rennocks mógł lepiej poradzić sobie z grą. Gra wygląda dobrze, ma wszystko, co potrzeba do gry, ale wyraźnie brakuje w niej serca do samej gry.


Ocena ogólna 2/5
◼◼◻◻◻
Grafika
◼◼◼◻◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◻◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Formula One Challenge wideo


Formula One Challenge zrzuty ekranu


Formula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry AmigaFormula One Challenge klasyczne gry Amiga