multiplayer online soccer manager


Amiga gry RPG

Ambermoon Amiga game
Ambermoon
Dungeon Master Amiga game
Dungeon Master
Ishar: Legend of the Fortress Amiga game
Ishar: Legend of the Fortress
Legends of Lothian Amiga game
Legends of Lothian
Omega Amiga game
Omega
Roadwar 2000 Amiga game
Roadwar 2000
Legends of Lothian Amiga Game


Legends of Lothian

commercial
English
Legends of Lothian klasyczne gry Amiga

1991 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry RPGWbrew temu, co mówi tytuł, legenda z Lothian w zasadzie jest tylko jedna i mówi ona o szczęśliwej krainie zwanej Mercia i jej dobrym królu, który pewnego dnia zapadł w głęboki sen i tak zostało mu do dziś. Oczywiście zaraz pojawiły się głosy, że to sprawka złych czarów i że ktoś powinien coś zrobić.

W tym właśnie miejscu gracz, tutaj w roli zadowolonego z życia pasterza owiec, postanawia wyruszyć ze swojej wioski w wielki świat i po drodze rozprawić się ze złym czarnoksiężnikiem oraz przywrócić do życia dobrego króla. Zabiera więc pod pachę trochę złota i wyrusza na wschód. Po drodze czychać będą na niego rozliczne bandy orków (jedno- lub dwuosobowe), a na brzegach wyspy węże morskie. Tyle wyjaśnień chyba w zupełności wystarczy, bo gra nie należy do szczególnie oryginalnych, więc resztę atrakcji można sobie już dośpiewać.

Jak widać po załączonych obrazkach nie należy się spodziewać zbyt wiele po tym tytule - gra jest przyjemna, ale też mocno przyziemna. Dźwięki są... No, po prostu są. Niska grywalność wynika głównie z faktu, że fabuła nie jest specjalnie rozbudowana.


Ocena ogólna 2/5
◼◼◻◻◻
Grafika
◼◼◻◻◻
Dżwięki
◼◻◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Legends of Lothian zrzuty ekranu