multiplayer online soccer manager


Amiga gry RPG

Ambermoon Amiga game
Ambermoon
Dungeon Master Amiga game
Dungeon Master
Ishar: Legend of the Fortress Amiga game
Ishar: Legend of the Fortress
Legends of Lothian Amiga game
Legends of Lothian
Omega Amiga game
Omega
Roadwar 2000 Amiga game
Roadwar 2000
Dungeon Master Amiga Game


Dungeon Master

commercial
English
Dungeon Master klasyczne gry Amiga

1987 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry RPGGdzieś w głębinach lochów ukryta jest ognista laska Librasulusa (Szarego Lorda). Z jej pomocą mógłby ponownie przybrać fizyczną postać i zwalczyć Lorda Chaosu o kontrolę nad światem. Do tej pory do lochów weszło wielu rycerzy, ale żaden z nich nie wrócił. Jako Theron, uczeń Szarego Lorda, nie możemy wejść do lochu, ale możemy wskrzesić niektórych spośród rycerze (maksymalnie 4), aby poprowadzić ich przez ciemne korytarze, dotrzeć do laski i ostatecznie pokonać Lorda Chaosu.

Po drodze natkniemy się na pułapki i stwory, musimy szukać sposobów, aby przedostać się przez drzwi i blokady, zebrać żywność i wodę, aby nakarmić członków drużyny, broń do walki ze stworami, części unioru, aby chronić bohaterów, itp.

Dungeon Master był jedną z najpopularniejszych wczesnych gier RPG, która wprowadziła wiele elementów, które określiły ten gatunek - od widoku w pierwszej osobie, elementów walki w czasie rzeczywistym po interfejs wyposażenia postaci. Z biegiem lat oczywiście stracił wiele ze swojej atrakcyjności, ale mimo to warto rzucić okiem na klasykę, która zapoczątkowała nowoczesne gry RPG.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◻◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Dungeon Master wideo


Dungeon Master zrzuty ekranu


Dungeon Master klasyczne gry AmigaDungeon Master klasyczne gry AmigaDungeon Master klasyczne gry AmigaDungeon Master klasyczne gry AmigaDungeon Master klasyczne gry AmigaDungeon Master klasyczne gry Amiga