multiplayer online soccer manager


Amiga gry przygodowe

Catacomb Amiga game
Catacomb
Dreamweb Amiga game
Dreamweb
Escape from Colditz Amiga game
Escape from Colditz
Flight of the Amazon Queen Amiga game
Flight of the Amazon Queen
Guerilla in Bolivia Amiga game
Guerilla in Bolivia
Hanger 18 Amiga game
Hanger 18
Hunter Amiga game
Hunter
Lords of Time Amiga game
Lords of Time
Lost Patrol Amiga game
Lost Patrol
Murders in Venice Amiga game
Murders in Venice
Pirates! Amiga game
Pirates!
UFO: Enemy Unclothed Amiga game
UFO: Enemy Unclothed
UFO: Enemy Unknown Amiga game
UFO: Enemy Unknown
Uropa2 Amiga game
Uropa2
Flight of the Amazon Queen Amiga Game


Flight of the Amazon Queen

commercial
English
Flight of the Amazon Queen klasyczne gry Amiga

1995 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry przygodoweTytułowa "Królowa Amazonek" to samolot będący własnością Joe’go Kinga, pilota do wynajęcia. "To fajno" - powiecie, i klikniecie "wstecz" na przeglądarce. Nie radziłbym jednak. Otóż Joe znalazł się w poważnych tarapatach. Niejaki Anderson, konkurencja w powietrzu zamknął go bowiem w hotelu i zamierza obrobić z kontraktu na przewiezienie Faye Russel, ponoć najpiękniejszej aktorki świata na sesję zdjęciową do dżungli.

Dramat? Akcja? Przygoda? Świeże owoce? To wszystko, a nawet jeszcze więcej dla każdego miłośnika przygodówek "point ’n click" - oto co oferuje nam produkcja teamu Interactive Binary Illusions tym obiecującym wstępem. Z czasem okaże się, że Joe zostanie wplątany w intrygę, od której zależy los nie tylko jego samolotu, ale i... nie będę zdradzał, zresztą - nietrudno się domyślić.

Grafika jest dosyć przyjemna. Zastrzeżenia można by zgłaszać do skalowania (nie do końca proporcjonalnego) i niektórych animacji bohatera, dziwić może też brak wersji AGA (jak na 1995 rok...), która zapewne powaliłaby mnie na łopatki. Muzyka - dopracowana, zmienia się w zależności od lokacji, jakością przypomina jednak utwory w formacie general midi. Efekty dźwiękowe są, ale tak jakby ich nie było. Grywalność za to jest całkiem przyzwoita - nie ma głupich zagadek zmuszających do bezmyślnych czynności, wyzwanie jest dość interesujące i nie nudzi, a poczucie humoru autorów umila rozgrywkę.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◼◻
Dżwięki
◼◼◼◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Flight of the Amazon Queen wideo


Flight of the Amazon Queen zrzuty ekranu