online football manager


Amiga gry logiczne

Explorer Amiga game
Explorer
Locomotion Amiga game
Locomotion
Zaklęta Wyspa Amiga game
Zaklęta Wyspa
Zaklęta Wyspa Amiga Game


Zaklęta Wyspa

commercial
Polish
Zaklęta Wyspa klasyczne gry Amiga

1994 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry logiczneW historii gier komputerowych nie było zbyt wiele oryginalnych pomysłów (200, może 300), ale nie oszukujmy się - Zaklęta Wyspa do nich zdecydowanie nie należy.

Na czym więc polega ta gra? Otóż czarnoksiężnik pod postacią smoka opanował pewną krainę, a jedynym sposobem na zrzucenie jego jarzma jest wykonanie pewnych zadań. W każdej wiosce znajduje się zwój zawierający wskazówki, co musimy zrobić. I może to być na przykład układanie puzzle’i poprzez przesuwanie tylko pojedynczego elementu na wolne miejsce, łączenie ze sobą obiektów porozrzucanych po planszy tak, aby linie się nie przecinały, odnajdywanie wyjścia z labiryntu, ustawianie na szachownicy królowych w ten sposób, że nawzajem nie będą się szachować itd., itp. Wiosek jest około 30, a na końcu możemy ruszyć na zamek czarnoksiężnika i ostatecznie go pokonać.

Gra składa się z mniej lub bardziej znanych gier logicznych, które razem tworzą nie lada wyzwanie. Pod wieloma względami gra jest przeciętna, ale na pewno nie słaba.


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◼◼◻◻
Dżwięki
◼◼◼◻◻
Grywalność
◼◼◼◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Zaklęta Wyspa zrzuty ekranu