multiplayer online soccer manager


Amiga gry ekonomiczne

Air Bucks Amiga game
Air Bucks
Big Business Amiga game
Big Business
Delivery Agent Amiga game
Delivery Agent
Der Produzent Amiga game
Der Produzent
Der Reeder Amiga game
Der Reeder
Detroit Amiga game
Detroit
Flamingo Tours Amiga game
Flamingo Tours
Movie Maker 2 Amiga game
Movie Maker 2
Oil Barons Amiga game
Oil Barons
Oldtimer Amiga game
Oldtimer
Patrizier Amiga game
Patrizier
Ports of Call Amiga game
Ports of Call
Railroad Tycoon Amiga game
Railroad Tycoon
Sim City Amiga game
Sim City
Sim City 2000 Amiga game
Sim City 2000
Software Manager Amiga game
Software Manager
Transarctica Amiga game
Transarctica
Vermeer Amiga game
Vermeer
Wall Street Wizard Amiga game
Wall Street Wizard
Zeppelin Giants of the Sky Amiga game
Zeppelin Giants of the Sky
Zeppelin Giants of the Sky Amiga Game


Zeppelin Giants of the Sky

commercial
German
Zeppelin Giants of the Sky klasyczne gry Amiga

1995 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry ekonomiczneGra ekonomiczna, dająca nam pojęcie jak wyglądało życie pionierów masowego transportu lotniczego - przejmujemy kontrolę nad firmą produkującą sterowce (z czasem nazywane Zeppelinami) oraz przy ich użyciu budujemy sieć linii oferujących transport pasażerski i towarowy.

Zeppeliny były pierwszą próbą opanowania przestworzy przez rządnych bogactwa kapitalistów. Tak przynajmniej wynika z tego programu. Zaczynamy w momencie, gdy gotowy jest pierwszy sterowiec i możemy połączyć Berlin mostem powietrznym z innym dużym miastem europejskim lub światowym. Po zdobyciu sponsora, którego reklama pojawi się na burcie naszej flagowej jednostki, możemy zacząć sprzedawać bilety i przyjmować zlecenia na transport towarów. Dostępne są największe na początku XX wieku miasta europejskie i światowe, przez co możemy spróbować pobić rekord nieprzerwanego lotu (albo przeczytać w gazecie gdzie odnaleziono szczątki naszego sterowca, który miał ten rekord pobić). Możemy także starać się o rządowe zamówienia na sterowce, co z jednej strony zakłóci rozwój naszej firmy, ale jeżeli w przetargu uda nam się wynegocjować dobrą cenę, to może to stanowić o naszym przetrwaniu.

Cała oprawa gry została przygotowana na podobieństwo starych, pożółkłych zdjęć, co dodaje projektowi smaczku, autorzy wpletli też wiele informacji o życiu codziennym w tamtych czasach (także wątek miłosny). Niestety (a może stety) jest to gra niemiecka, a Niemcy przy grach ekonomicznych nie mieli żadnej litości i przetrwanie kilku lat w realiach gry jest nie lada osiągnięciem i wymaga wiele wyobraźni, żeby znaleźć sposób na uzyskiwanie dochodów.


Ocena ogólna 4/5
◼◼◼◼◻
Grafika
◼◼◼◼◼
Dżwięki
◼◼◼◻◻
Grywalność
◼◼◼◼◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Zeppelin Giants of the Sky wideo


Zeppelin Giants of the Sky zrzuty ekranu


Zeppelin Giants of the Sky klasyczne gry AmigaZeppelin Giants of the Sky klasyczne gry AmigaZeppelin Giants of the Sky klasyczne gry AmigaZeppelin Giants of the Sky klasyczne gry AmigaZeppelin Giants of the Sky klasyczne gry AmigaZeppelin Giants of the Sky klasyczne gry Amiga