multiplayer online soccer manager


Amiga gry detektywistyczne

Murder Amiga game
Murder
Murder In Space Amiga game
Murder In Space
Murders in Venice Amiga game
Murders in Venice
Murders in Venice Amiga Game


Murders in Venice

English / French / German / Italian
Murders in Venice klasyczne gry Amiga

1989 klasyczna gra na Commodore Amiga - gry detektywistyczneWenecja to piękne miejsce... chyba że jesteś detektywem ścigającym ludzi, którzy grożą wysadzeniem miasta. Ach, i jeszcze popełniono morderstwo, ale nie znaleziono ciała ofiary. Komendant policji nie jest wielkim fanem pomysłu, że detektyw-amator będzie plątał mu się pod nogami, więc możesz liczyć tylko na swój instynkt w rozwiązaniu zagadki.

Opublikowane przez Infogrames w 1989 roku Murders in Venice mieszają nietypowe elementy – prowadzisz śledztwo, masz notatnik, w którym możesz zapisać zdobyte informacje, możesz zrobić zdjęcia podejrzanym, możesz spisać poznane szczegóły o nich. Wszystko to z Wenecją w tle, gdzie można przemieszczać się pomiędzy lokacjami, przewijając panoramę miasta i klikając na budynki, aby wejść do mieszkania lub biura. I jest jeszcze jeden ciekawy czynnik – robisz to wszystko w czasie rzeczywistym, więc musisz być w określonym czasie i miejscu, aby spotkać odpowiednią osobę (podobnie jak w przygodówce KGB lata później).


Ocena ogólna 3/5
◼◼◼◻◻
Grafika
◼◼◻◻◻
Dżwięki
◼◼◻◻◻
Grywalność
◼◼◻◻◻


1

2

3

4

5dodaj komentarz

Comment below

Murders in Venice zrzuty ekranu


Murders in Venice klasyczne gry AmigaMurders in Venice klasyczne gry AmigaMurders in Venice klasyczne gry AmigaMurders in Venice klasyczne gry AmigaMurders in Venice klasyczne gry AmigaMurders in Venice klasyczne gry Amiga